| Maxim96 a întrebat:

Pentru adolescenti! Va este dor de copilarie? Ce momente ati vrea sa ma retraiti din copilarie? A-ti dori ca maccar o zi sa fiti iarasi copii?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Da!

Erau niste ani de "Aur", care nu cred ca vor mai veni. Mi-e dor sa ma joc fotbal de dimineata pana seara.

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Multe lucruri.mi-e dor cand veneam de la scoala si eram gramada pe desene tin minte era un post fox-kids. mi-e dor cand iarna stateam toata ziua la sanie cu prietenii ( acum toti s-au risipit unii s-au casatorit, altii au plecat in alte tari). mi-e dor sa mai am tv alb-negru cu doar doua posturi tvr1 si tvr2 aaa si mai prindeam bulgarii laughing. mi-e dor de multe lucruri, stau si ma gandesc parca am trait intr-o alta lume atunci, si mai rau e ca nu ne vom mai intalnii cu anii aia niciodata, zilele trec, merg inainte pana cand intr-o zi se vor termina si ele.

| Idc12345 a răspuns:

Ati*

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina_7104 a răspuns:

Cre ca oricine tanjeste dupa anii copilariei chiar daca nu vrea sa spuna.Eu una ma gandesc cu drag la aceea perioada si as retrai macar o zi, sa fiu libera, sa ies cu prietenii in spatele blocului cu mingea, cu papausile sa ma cert cu ei si dupa doua minute sa ne impacam, sa astept la usa lor pana se pregatesc sa iasa afara.Chiar daca nu aveam telefon, calaculator eram copii si eram fericiti.

| fadnox a răspuns:

Sa raman la stadiu de cresa, pentru totdeauna