| motanelul a întrebat:

Ce intamaplare din viata voastra ati vrea sa retraiti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doua: o plimbare de mana cu tata prin parc (a murit cand eu aveam 7 ani) si nunta mea.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E greu de spus. Ar fi mai multe momente memorabile. As vrea sa retraiesc prima iubire, excursia in Franta in cadrul unui proiect Socrates, lansarea primului volum de poezii si momentele de dupa sfarsitul liceului cand ma intelegeam perfect cu parintii mei si eram mai increzator.

| madalicious a răspuns:

Primul sarut.

| juniper a răspuns:

Eu nu intamplare as vrea sa retraiesc, ci perioada si anume copilaria, cea mai frumoasa si mai super din viata unui om.

| paul0013 a răspuns:

Multe... dar de fiecare data imi aduc aminte ca daca am trii in trebut sau gandindu-ne la viitor vom pierde clipele frumoase din prezent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile pe care le-am facut impreuna, pentru prima data, cu prietenul meu