| KriSt3n a întrebat:

Am si eu o intrebare att pentru fete cat si pentru baieti. Stiu ca baietilor le place la o fata sa fie feminina, seducatoare...din astea,iar atunci cand o fata se imbraca mai sport, isi pune o sapca p cap si vrea sa joace fotbal cu baietii, acestia zic ca a luat. o razna.
Km asa sunt eu. De multe ori m.am intrebat daca trebuie sa ma schimb.sa numai ascult rock...sa incetez, pentru ca baietii nu prea se uitam la mine. Baietilor spuneti. mi si mie e ok sa fi mai baietoasa sau va deranjeaza?
So...trebuie sa ma schimb sau nu? [mentionez ca da, ma aranjez.imi place sa ma machiez nu sunt chiar ca un baiat].

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Mie imi convine si asa...singuru lucru ce ma deranjeaza este ascultatul rockului (pentru mine e absolut infernal)

2 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

In niciun caz nu te schimba ca sa te placa gloata!
Eu sunt baiat, intr-adevar o fata ar trebui sa fie mai feminina dar nu asta e importatnt crede-ma mai important e felul de a fi personalitatea si ceva-u ala special care te face diferita unica
Cu privire la muzica rock, foarte tare... bine acum depinde si ce fel de muzica rock, si eu ascult dar formatii vechi nu zgomote dracesti din astea' noi. Sunt balade rock foarte touching si romantice de ex: Guns N Roses sau Bon Jovi...etc
Fii tu insutiwinking

| Miriamm a răspuns:

PArerea mea este ca ar fi cazul sa te schimbi., gandeste-te putyn ca niciuhn baiat nu si-ar dori sa mearga cu un alt baiat de mana pe strada