| Dyingfetus a întrebat:

Pentru baieti big grinescrie-ti personalitatea si apoi personaliatea fetei ideale pentru tine.
Nu am nimic de a face cu tine, nu vreau sa am. Sunt curioasa.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

De fel imi plac fetele simple, naturale! Acum gusturile nu se discuta.Parerea mea despre fetele care poarta blugi de mai au putin si plesnesc pe ele si exagereza cu machiajul, e primul semn ca nu sunt multumite de ele si vor sa-si creeze o imagine falsa! Astea sunt doar mici aspecte, conteza interiorul nu exteriorul! N-are rost acum s-o lungim cu fel si fel de filosofi despre personaliate, carecter etc.Cea ce vrei tu sa afli, sunt opinii separate, nu prea coincid.

| qwerty1234 a răspuns:

De exemplu mie imi plac fetele care se comporta cum ar trebui sa se comporte o fata, adica sa se ingrijeasca, sa nu bea, sa nu vorbeasca vulgar, sa nu stie nimic despre motoare sau masini sau lucruri de genul asta pentru ca nu vreau o prietena femeie-barbat(daca as vrea sa vorbesc despre masini m-as duce la un prieten). Mai sunt cateva lucruri cum ar fi: sa fie inteligenta, sa aiba bunele maniere si cei 7 ani de acasa... si cel mai important: sa nu fie pitipoanca!