| lynes a întrebat:

Pentru baieti: Pentru voi, ce ar trebui sa faca o fata pentru a va indragosti de ea? si pentru fete

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, sa se bage in seama cu acel baiat
prin asta ma refer sa-i vorbeasca deshappy sa se bage des in conversatii cu el
-sa ii zambesti cat mai mult cu un zambet cat mai frumos.
-ii iei nr de telefon sau id-ul de mess ca sa vorbiti mai multhappy si sa iti fie mai usor sa te imprietenestibatting eyelashes
Succes!:*:*

2 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Pai nu prea stiu... eu ca sa ma faca o fata sa ma indragostesc de ea...trebuie sa fie deschisa happy adica sa ma faca sa rad dar nu cu bancuri sau ceva de genu nu stiu adica sa spuna cand vorbeste niste lucruri hazlii si sa pff, chiar nu stiu, mai pe sleau nu prea ar trebui sa ma bage in seama dar cand o face sa o faca asa cu un zambethee hee chiar nu stiu m'ai inchis

Srry ca nu am prea putut sa iti raspund
dar eu m-am indragostit de o fata care pur si simplu nu facea nimic deosebit era ea, dar in general sa fie draguta si nu cu fite ^.^
Sper ca te'am ajutat :*. By3winking

| DroGhy a răspuns:

Hmmm...grea intrebare...asta difera de la baiat la baiat.Incearca sa te informezi despre acel baiat. Atentie, o intalnire la o cafea, un sfat cand are nevoie, oricum incearca sa ii fii alaturi! Dupa ce faci toate astea, dupa ce pari cat mai interesata de perosana lui si de binele lui, daca nu iti zice ca vrea sa fiti impreuna spune-i tu, asta o sa ii placa si mai mult! :* si ai grija ce faci!