| SweetAsCandy a întrebat:

Intrebare pentru baieti in special (dar si pentru fete) : Va plac fetele cu parul scurt sau lung, cu breton sau fara?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Parul lung restul nu conteaza

| butterfly27 a răspuns:

Sincer eu nu cred ca aspectul fizic conteaza prea mult.Important e sufletul, intelegerea si respectul.:* pusi

| shadow72 a răspuns:

Daca ii sta bine poate sa fie si cheala

| FreeLife a răspuns:

Ne placi asa cum esti!

| FesCuDungi a răspuns:

Parul lung cu breton(de preferat, roscate sau brunetehee hee)

| AweSomee a răspuns:

Nu conteaza daca e scurt sau lung. conteaza sa se potriveasca. adica sa aiba o coafura care sa-i stea bine.

| crackledHead a răspuns:

Depinde.Unor baieti le plac fetele cu parul mai scurt si mai funky.Altora parul care acopera un ochi.Dar in general trebuie sa ti se potriveasca.Daca esti o fata mai ''outgoing'' ai putea sa porti parul mai scurt, cu breton (pe un ochi dar nu gen emo) cu niste suvite rosiatice(trebuie sa ai parul negru). Daca esti mai timida iti poti lasa parul lung si drept (cu breton/fara breton ). Parul si ochii trebuie sa se armonizeze si impreuna reflecta personalitatea unui om.

| Jerry5555 a răspuns:

Daca ii sta bine, nu e nicio problema. Poate sa fie si chealalaughing, cum a zis shadow77. Trebuie doar sa ii stea bine.