| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti - voi cum va dati seama ca o fata va place?
De ce le este unor baieti teama sa ii spuna fetei pe care o plac acest lucru?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal
pai o fata cand te place te priveste frumos apoi incepe sa vorbeasca cu tine maimulte chesti despre ea la o adica ca sao cunosti de obicei o fata se arata din prima cine e ea cher si dupa gesturi poate sa puna mana pe mana ta de la bun inceput am patit-o eu foarte frumos.
cu siguranta unii baieti sunt timizi si nu reusesc sa spuna sa sunt usor intimidati de o fata de obicei baieti nu-s timizi dar cand poarta o discutie cu o fata i intimideaza si nu cher numa baieti se inimideaza si o fata se poate itimidat

asta e parerea mea

| Chrischan a răspuns:

E timida, te priveste in ochi des, vorbeste cu tine mereu incercand sa te faca sa te acomodezi cu ea, Pe scurt incearca sa se apropie de tine