| adelina899 a întrebat:

Pentru ce e buna baza de machiaz si care e cea mai buna happy.

Răspuns Câştigător
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Baza de machaj este fb pentru intrarea cat mai naturala a fondului de ten in piele, prin baza nu ti se mai vad dungige si denivelarile de la fond de ten. Cele mai bune baze si fonduri de ten le au : vichi, roke posay le gasesti in farmacii. Dar sunt de nota 10. Faza e ca sunt cam scumpe 30-60 lei cam astea sunt preturile sad. Dar fb sunt si cele de la avone. Bafta! Sper ca te-am ajutat!