| mtw123 a întrebat:

Pentru cei care ați dat bacul la sociologie, cum vi s-au părut subiectele, cum trebuie abordate subiectele pentru o nota cât mai mare?
Funda

1 răspuns:
| Andrei277 a răspuns:

Sunt foarte usoare, subiectele si vad ca de anul acesta le-au facut si mai usoare, (inainte era la un subiect ca trebuia sa mentionezi si sa definesti, acum doar mentionezi). deci se poate lua usor peste 9. La sub 1 grila aceea este foarte usoara, Sub 2 este si el acceptabil, la 3 trebuie sa ai grija sa nu o dai in bara trebuie sa scrii la subiect. merg niste abureli doar nu te intinde prea mult.