| rolfenstein a întrebat:

Deci,pentru cei care au dat bacul azi la matematica m2, cum vi s.au parut subiectele?

9 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Mor pana apare baremul

| rolfenstein explică (pentru Demoiselle):

Mie.mi spui...straight face

| Demoiselle a răspuns (pentru rolfenstein):

Hai sa ne verificam reciproc

| rolfenstein explică (pentru Demoiselle):

A aparut baremul.te poti verifica.

| unknownn a răspuns:

Mie mi s-au parut usoare, la subiectul 3 am avut niste probleme in rest au fost ok.
Subiectele sunt facute ca sa ia tot prostu' bac-ul.Sa iei nota mare e mai greu...ma multumesc si cu un 7-8.

| 93Anna93 a răspuns:

Asa si asa. Au fost ciudatele... Cat v-a dat la partea a IIIa, ex2 subpunctul b? Mie mi-a dat 1, dar am auzit ca nu e bine

| farazambet a răspuns:

Triste straight face

| Lifestealer1 a răspuns:

Nasoale rau...m-as fi asteptat sa fie subiecte mai usoare macar la subiectul 1...