| OanaSiCamAtat a întrebat:

Cine s-a uitat la "Paranormal Activity 1" la "Paranormal Activity 2" si la "Paranormal Activity 3"? Intai vreau sa-mi faceti rezumatul pe scurt. Cel mai bun rezumat primeste FUNDA! Aveti grija ce scrieti ca eu le-am vazut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre doi iubiti care locuiesc impreuna. Fata stie ca are legat de ea un spirit inferior (demon) de cand era mica, baiatul vrea sa se convinga si incepe sa filmeze (chiar filmul propriu-zis), in fiecare in timp ce dorm lasandu-si camera aprinsa sa vada daca se intampla ceva. In primele zile nu se intampla mai nimic, dar cu timpul incep sa se tranteasca usi, sa se sparga tablouri. Apoi devine si mai si. tipa in cateva seri este posedata, ridicandu-se din pat si stand asa timp de ceva ore (si ora este scrisa in josul filmului), iar pe la final se trezeste pe la 2am posedata, sta asa ceva timp, apoi pleaca jos, acolo nu stiu ce s`a intamplat pentru ca, camera nu putea zbura dupa eahee hee. Trezindu-se incepe sa urle, tipul se duce dupa ea, el moare, ea moare, dar se demonul intrand iar in ea se intoarce in dormitor se apropie de camera si gata filmul. Se intampla mai multe, dar am mai uitat.

| OanaSiCamAtat explică (pentru anonim_4396):

Bvo. dar trebuie sa faci rezumat si la Paranormal Activity 2 si la Paranormal Activity3

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Mersi!

| OanaSiCamAtat explică (pentru anonim_4396):

Tu ai raspuns cel mai corect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Multumesc!

| OanaSiCamAtat explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

happy.

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

O pierdere de timp, cam jalnic filmul, e ceva de genul: OMG se misca plapuma, OMG se deschide geamul, OMG...
O prostie de film de speriat copii mici+ ca nu inveti nimic din filmul asta.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Si vrei sa stricam elementul surpriza? Uita-te singura la ele pentru un efect maxim garantat. Tot ce pot sa-ti spun e sunt filmate de catre actori si fiecare film povesteste povestea dinaintea anteriorului. In orice caz filmele sunt bestiale, te tin incordat pe scaun si te va fac sa te sperii de cel mai nesemnificativ lucru.

| OanaSiCamAtat explică (pentru BaiatulAnonim):

Am zis ca eu m-am uitat deja la ele.

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Am fost neatent si am omis finalul. Dar daca le-ai vazut deja, de ce ne mai pui sa facem rezumatul? laughing Fara teme pe vacanta tanti profesoara tongue

| OanaSiCamAtat explică (pentru BaiatulAnonim):

Vreau sa vad cine mai e fan activitati paranormale