| Catalion a întrebat:

Pentru cei care joaca jocum Metin2. Daca joc pe serverele americane din Metin2 sau daca joc versiunea in engleza de Metin2 o sa cresc mai repede in nivel? Pe langa asta, stiti si voi cum sa cresc mai repede in nivel? Am caracterul ninja cu nivelul 23 si de la nivelul 20 in sus, sincer e greu si devine din ce in ce mai greu sa faci inca un nivel in plus. Cu toate asta am vazut jucatori cu nivel de peste 70 si nu cred ca le-a luat toata viata pentru asta. Cum au reusit aia sa ajunga la un nivel asa de mare?

Răspuns Câştigător
| Ionutzz97 a răspuns:

Pe metin2 versiunea engleza pana la lv 6 iti da 99% exp din mis si de la lv 6 la 21 iti da 90%. Ca sa cresti mai repede de ex cu ninja de 23 du-te la salbatici ia multe grupe si oamara incontinu, cumpara-ti inel de exp dupa obiecte bursa sau roaga jukatorii sa te creasca.Aia care au peste lv 70 sunt niste dependenti obsedati ajung sa dea milioanele in realitate ca sa faca lv mare si sa aiba item+9.Pt ei nu e un simplu joc eu au intrat cu totu in joc e realitate.

| Crystyyy107 a răspuns (pentru Ionutzz97):

Aia de lvl 70 pot detine si hack...cu hack in cateva saptamani poti face lvl 70 tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se creste