| ApeleazaLaRaspunsulMeu a întrebat:

Pentru cei de pe WATTPAD! Puteţi, vă rog, să îmi spuneţi părerea despre carte - descriere, titlu, copertă, conţinut?
https://www.wattpad.com/myworks/78948293-metroul-oprit-l a-timp

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Pare intrigant... Eu personal nu citesc astfel de carti, dar apreciez enorm persoanele care scriu, deci cu siguranta cartea ta va fi apreciata.Imi place coperta cit si denumirea, dar avin-d in vedere ca nu am citit cartea in intregime nu pot spune exact daca titlul se potriveste(cred ca da )Descrirea e foarte buna, asa ca spor la munca happywinking