| ioklain a întrebat:

Pentru cei din Iasi. Fete si baieti intre 13-14 ani, trimiteti-mi mesaj cu idu vostru pentru ca sa imi fac prieteni deoarece in zona nu am.Va rog. Funda pentru primul care imi trimite si restul primesc vot!

1 răspuns:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Prietenia virtuala nu e aceeasi cu prietenia reala.Nu te poti increde in persoane intalnite pe internet doar pentru ca nu ai prieteni in zona ta.Nu ai de unde sa stii ca cel cu care vorbesti e exact cine se prezinta.Sunt multi oameni nebuni pe lumea asta...
Bye!