| Shenu a întrebat:

Cum adun multe like-uri pe o pagina de Facebook? -vreau sa mentionez, nu stie nimeni de ea, decat adminul!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii faci reclama pe mai multe site-uri etc.

| Alecsyyya a răspuns:

1. Trebuie sa fi activa pe pagina ta, dar si pe alte pagini mai mari (da like-uri, joaca-te jocuri, raspunde la intrebari).
2. Fa publicitate paginilor mici si mari.
3. Poti ajuta cateva pagini cu poze.
4. Organizeaza concursuri, jocuri, pune multe poze, statusuri, povesti.
5. Distribuie pag. pe profilul tau de fb.
6. Roaga prietenii sa iti dea like-uri, poate te ajuta.
7. Participa la concursuriile paginilor in care primesti publicitate.
8. Creeaza joculete „cine aduce un anumit numar de like-uri paginii primeste un cadou".

Daca mai ai nevoie de un ajutor, sa iti zic ce poze sa mai pui, sa imi zici. :*

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| facbanipenet a răspuns:

Ca sa nu va chinuiti sa alergati dupa like-uri incercati varianta mea si o sa aveti 300 de like-uri pe zi GRATIS.
Arunca o privire :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html