| Rosemarie a întrebat:

Pentru cine a citit Obsesia din Casa Noptii. Va rog spuneti-mi si mie daca Erik se impaca Zoey sau macar incearca. se saruta... cevarolling eyes...
Plsss raspundeti...happy.[sorry ca am pus`o la categoria asta dar aici poate mi se raspunde mai repede...]

3 răspunsuri:
| Rosemarie explică:

Gata numai am nevoie de raspuns. am terinat`o acum cateva zile, iar pentru cei care intra aici. dau eu singura raspunsul: da se impaca, iar erik ii propune lui zoey sa se impace, dar se pare ca acesta o forteaza intr-un fel sa se culce cu el. ceea ce zoey nu vreahappy. oricum se impacalove struck

| Rosemarie explică:

Mi.am cumparat-o...nu am reusit sa o gasesc pe internet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosemary de unde ai citit carte ca si eu o vreau in engleza in romana nu conteazatonguebig grin