| Aenoenienanonim a întrebat:

Pentru fanii Hannah Montana de pe Disney Channel...cand incepe sezonul 4?

7 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Nu creca mai incepe Oliver(michael musso) am citit ca vrea sa se apuce de cantat si sa renunte la rolul din film si Miley ar fi zis ca nu vrea sa mai joace fara sa dea vreun motiv

| Aenoenienanonim explică:

Te contrazic...Hana Montana tocam a semnat acum cateva saptamani un nou contract cu Disney Channel la cereea fanilor...sezonul 4 constand in plecarea ei si a tatuli ei Billy Ray cyrus si Jackson plecand din casa lor de pe plaja si mutanduse in alta parte.deocamdata Miley esti ocupata cu The Last Song si cand termina se apuca de sezonul 4.winkingnu mai da raspunsuri daca nu esti informatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah monta sunt ca tine seman exact cu tine si sunt fanul nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 4 incepe candva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la asta ma gandesc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput pe 18 septembrie