| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: care aveti 1.70 sau peste 1.70? si daca aveti, purtati tocuri?

8 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Am 1, 70 si port tocuri dar doar la evenimente(petrecere, club, etc)

| Paris a răspuns:

1, 73, 1, 74 si DA! Port tocuri, le iubesc, si imi plac cele mai inalte de 12, 13 cm. Sa nu iti fie rusine ca esti inalta, am mai auzit fetite! laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Am 1, 70. da port la ocazii mai speciale, adica la scoala nu ma duc mereu cu tocuri... i mean.

| MissD a răspuns:

Eu am 1. 75 si nu. nu port tocuri.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 172 cm si port tocuri, nici nu stiu sa merg fara tocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

F. u. b. u.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris, tocmai de asta intrebam laughing pentru ca mi-e rusine sa nu par o papalunga big grin

| letitblue a răspuns:

Eu am 1, 73 si tocmai mi-am luat niste tocuri de 12 cm. Deci da, ce conteaza ce inaltime ai? conteaza sa te simti tu bine cand ii porti.