| DeN1 a întrebat:

Heii :d fetelor nu va simtiti nasol cand iesiti cu tocuri in oras si aveti peste 1.70? eu am 50 kg si 1.70. poate si mai mult straight face si ma simt prea inalta pe tocuri.straight face nu ma simt bine deloc.

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Mda, de parca stiti voi ce le place baietilor no talking La prea putini le pasa cat de inalte sunteti. Poarta ce papuci iti sunt tie comozi...
Farduri sclipici tocuri de zeci de cm, si mai stiu eu ce...NU NE PASA. Va iubim si nefardate, ne-sclipicioase, etc...

Poarta ce-ti place, ceea ce te face sa te simti bine...

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Tocuri* na ca am uitat pana si sa folosesc pluralul, asa mult le pasa baietilor de tocuri no talking

| DeN1 explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Asta am vrut sa aud :d

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru DeN1):

laughing Noh, daca nu ma crezi, invita orice baiat sa vina la cumparat pantofi cu tine. Apoi uita-te sa vezi ce figura pierduta are...

| DeN1 explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Stiu cum elaughing

13 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Si eu am 50 kg si peste 1, 70. iar atunci cand am tocuri, ma simt foarte bine.pentru ca atunci cand o persoana mai scunda te vede asa de inalta, si-ar fi dorit si ea sa fie asa.si apoi bat apropouri la adresa noastra.si cu asta, mie, personal, imi da mult mai multa incredere in mine.le-ai vazut pe cele de la NTM(next top model).cat sunt de inalte? si cat de bine arata? eu una, mi-as dori sa arat asa.love struck...in fine.sa nu iti fie jena ca esti inalta.sa stii ca e un avantaj.happy

| AliceIDK a răspuns:

In primul rand, la1.70 trebuie sa ai 55-60 de kg. Eu nu ma simt prost cant ies in oras, din contra ma simt bine big grin. Suntem mai frumoase cand suntem mai inalte. Si fardate, apropowinking. Te pup.

| DeN1 explică (pentru AliceIDK):

Mdea...aia e nasol ca sunt si slaba whistling

| WhiteChocolate a răspuns:

Ar trebui sa te simti bine,pentru ca vei iesi in evidenta! La inaltimea si greutatea ta, ar trebui sa te gandesti la cursuri de modelling![Eu am 1, 73, 55 kg.si toata lumea imi spune ca arat super pe tocuriwinking] Iti vor da mai multa incredere.Succes!

| DeN1 explică (pentru WhiteChocolate):

Multumesc pentru incurajare:*
p.s : o sa fac cursuri de modeling anul viitor happy momentan nu prea am timp

| WhiteChocolate a răspuns:

Cu placere.Si succes!:*

| ghfgjgjkgj a răspuns:

Da stiu cum te simti, si eu ma simt cam incomod, am 1.73, si nu ma incomodeaza faptul ca port tocuri cat faptul ca toti tampitii se uita la mine si spun mamaaa ce inalta e aia, dar sincer ma simt foarte bina asa inalta cum sunt

| Ella_1621 a răspuns:

Sincer eu cred ca multe fete prefera sa fie inalte.
Eu sunt intr-a 9-a si vineri la bal am avut tocuri de 15 si am 1.68 si erau si alte fete mai inalte decat mine si aratau foarte bine.
Consider ca mai bine arata o fata inalta care are si forme decat una pitica, cu toata ca poate are niste forme atractive big grin

| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna, nu chiar deloc, si eu sunt dependenta de tocuri si am inltimea ta( 1.72)! Trebuie sa te simti tu bine si sa nu urmaresti asa zisa ''masa'' Tocurile sunt foarte sexy, si iti dau un aer atractiv, feminin... poarta'le cu placere si cat mai inalte! pupici din Italia