| night_crawler a întrebat:

Pentru fete:ce parere aveti de baietii timizi? dar de cei care se cred "macho"hee hee?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Baietii timizi sunt simpatici pana la un punc...de obicei joaca dupa cum le canti si la un momendat, ca fata, te plictisesti.Sunt uneori o provocare deoarece incerci sa ii faci sa aiba mai mult curaj si mai multa incredere in ei...
Despre cei"macho" ce pot spune...sunt cei ce ies in evidenta si au multe fete, dar nu sunt doriti pentru relatii mai serioase deoarece ei nu prea pun suflet si se joaca cu sentimentele fetelor.

22 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt simpatici cei timizi, mai calmi, mai sinceri, dar totodata uneori sunt cam neincrezatori in ei, in schimb cei care se cred macho, au un caracter mult mai puternic, au mai multa incredere in ei si de multe ori sunt cam nesinceri...

| madalicious a răspuns:

asa e si Marcel fir`ar sa fie si incep sa ma saturlaughing ce parere as putea avea despre cei timizi? ca sunt baieti buni dar cand sunt in intimitate explodeaza si sunt ei insisi nu se ascundtongue

cei care se cred macho? parerea mea e ca sunt doar niste specimene de oameni increzutihappy

| daii a răspuns:

Nu conteaza cum sunt.Sa fie in limita bunului simt.si aici ma refer la cei macho.Pentru ca ei de fel au fite in cap si se cred cei mai tari. Dar nu e asawinking. Important e sa aiba bun simt.Si cei timizi si cei macho. daca au cei 7 ani de acasa, este ok.happy

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Cei timizi sunt intotdeauna de treaba si sinceri, mai sensibili, iar cei macho nu-mi plac, se cred asa de grozavi si smecheri si isi insala iubitele sau sotiile.

| xD101 a răspuns:

Nu prea imi plac baietii timizi, totusi trebuie sa ai si putin tupeu, altfel nu rezolvi nimic(de ex daca iti place de o fata)... iar cei macho au cam multe fite si fumuri in cap, si se cred cei mai tari dintre toti... dar fiecare cu personalitatea luiwinking

| spyceygirl a răspuns:

Cei timizi sunt mai placuti, e mai ineresat unul asa, parca il obtii mai greu si e .numai al tau... cei macho au sigur 2-3 + rezerve ca na ei sunt "machoman", ei sunt smecherasi de strada care fluiera fetele si asculta manele...

| PinkkRosee a răspuns:

Cei timizi sunt mai misteriosi, te fac sa afli mai mult...pe cand cei macho... spun tot din prima.

| Betty18 a răspuns:

Baietiii timizi sunt niste scumpi:Xiar cei macho.hmmthinking nu prea imi plac pentru ca mai mult se joaca cu sentimetele fetelor

succes

| yoannah a răspuns:

Pai baietii timizi sunt draguti... la inceput...depinde de cat de timid e...
iar cei macho...laughing
Ei bine...sunt ok atata timp cat nu vorbesc despre ei mai mult de 10 minute pe zilaughing
Byye!:*

| sTeFaN. a răspuns:

Eu sunt macho probleme?laughing

| simoSTAR a răspuns:

Mm...nu imi plac baietii timizi sau cei care se cred "macho"..imi plac doar baietii descurcareti happy

| b3bita a răspuns:

Nu este bine nici prea timid sa fie un baiat dar nici prea "macho", cumva sa se incadreze intre... daca este prea timid nu poti face nimic cu el iar daca e macho nu prea ii pasa de nimic sau cum sa spun... este posibilitatea sa te creada un obiect

| canonmyhay a răspuns:

Eu sunt timid crying mai ales daca plac o fata sad mi-e frica dc o sa zica daca ii marturisesc ca o plc big grin (oricum daca un baiat e timid e si special e faza pana te cunosti mai bine cu el apoi isi da drumul el ) oricum eu am 13 ani si nu am zis nici unei fete ca o plac si nici nu am incercat sa o 'cuceresc' pentru ca m-am coportat frumos cu toate fetele si m-au placut ele pe mine. Orcum mie imi place sa fac o fata sa ma placa prin prin bunul simt atentia mea si prin bv dulci asata e... va pup pe toate :X

| canonmyhay a răspuns:

Comportat * / vb* (scuze de greseli )

| canonmyhay a răspuns:

Comportt* //// vb* (scuze de greseli )

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Eo sunt macho smug laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cei timizi, sunt mai sensibili, mai sinceri si mai de treaba, macho indrazneti dar nu intotdeauna civilizati si cu capul pe umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu, barbat adevarat nu e ala care are putzulica mare, ci ala care face ce zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Despre cei timizi, sunt mai sensibili, mai sinceri si mai de treaba, macho indrazneti dar nu intotdeauna civilizati si cu capul pe umeri."
@alllinna sunt de acord cu tine...eu sunt pe undeva la mijloc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei timizi sunt adorabili

Sunt ca niste copii mici care invata primii pasi

Ar fi ceva sa fiu cu un tip timid si sa il fac sa iasa din cochilie:X

Cei macho ...hm....Sunt unii care fac doar de ochii lumii...

Cunosc exemplare care desi cica sunt macho nu au ajuns mai departe de un sarut...in schimb stiu doar sa urle "Ce buna e aia frateeee!"-Patetic

Oricum cei care chiar sunt macho pe bune sunt atragatori si nu prea ai cum sa le rezisti sau daca le rezisti regreti dupahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vede mie imi place de un bait timid defapr vb pe mess, rin mesaje, dar cand sa ne intalnim gaseste scuze, el sop ca tin la mine dar nu stiu ce sa cred, eu il iubesc enorm de multlove struck...de cei macho nu stiu ce sa comnentez mie una nu prea am incredere in eibu imi inspira increderehee hee

| rabiella94 a răspuns:

Pai... cei timizi sunt mai romantici, mai buni. fata de cei"macho" care au numai smecherii in caplaughing