| Anonim0078965 a întrebat:

Pentru fete e mai bun aerobicul fittnes sau step. La ce te ajuta fiecare,la slabit, dezvoltarea muschilor?

1 răspuns:
| Maarriiaa a răspuns:

Fitness-ul este pentru a face muschi sau pentru a tii tonifia.Aerobicul e bun pentru pesoanele care vor sa slabeasca in principiu si te ajuta si la tonifiere.
Stepul contribuie la fortifierea tuturor muşchilor corpului, îmbunătăţeşte postura şi vă ajută să vă controlaţi respiraţia în mod eficient.
Fundiţă?