| LolLzz a întrebat:

Pentru fete: Fetelor ce preferati,baietii cu par: scurt,mediu,mare si baieti: inalti,scunzi, inaltime normala. Scrieti de ex: par scurt si inalt...etc.

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

Par mediu, inaltime normala happy [funda?]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt, spate mare, parul nu prea ma deranjeaza in orice fel ar fi purtat, maini marihee hee

| Mandarina888 a răspuns:

Par scurt, inalt sa fie mai inalt ca mine nu neaparat o inaltime anume, sa nu fie nici f slab nici f gras si sa fie un tip ok!

| Iuliana94 a răspuns:

Prefer cu parul scurt si sa fie inalt, nu foarte inalt. cat mine asa. si bine facut, nu slab