| ionutzzz7878 a întrebat:

Fetelor ce baieti preferati? cei inalti sau scunzi.
inalti 1, 80 - 1, 95
scunzi 1, 50 pana pe la 1, 70 75. happy...

mentionez ca am 1, 90 sadsi nu prea ma simt bine ca fetele sunt cam mici in generatia asta nu stiu de ce dc nu sunt si fete de la 1, 75 pana pe la 1, 81, 82 >8- asa fete as vrea sa cunoscbig grin.

12 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Baietii inalti normal sa simtim siguranta nu un pitic sa am eu grija lui

| Punky a răspuns:

Si eu am probleme cu inaltimea, toti baietii de varsta mea sau apropiata, sunt mai mici decat mine si nu pot iesi cu ei din cauza asta chiar daca ma inteleg super bine.Deci prefer baietii inaltibig grin.

| andrei a răspuns:

Si tu ce crezi ca daca 30 de fete prefera un pitic tuturor le palc pitici sau o sa raspunda toate fete de varsta ta aici?

fi serios daca o fata te place te palce cu 2 m fara cap

| G a răspuns:

Credeam ca baietilor inalti le plac fetele scunde. laughing
eu prefer astia mai inalti ca mine (1. 70 - 1. 90).

| Shake a răspuns:

Pai:
. cam 1. 65-1. 70

| ank a răspuns:

Hey
simte-te bine fatoo!
cate fete nu si doresc sa fie inalte?
e super sa fi diferit.mai ales ca majoritatea baietilor sunt innebununiti dupa fetele inalta, suple, dragute
Eu am 1. 80 si sunt foarte mandra de asta.nu sunt ca toate celelaltehappy

| rosto a răspuns:

Eu am 1, 70 deci mai sus de atat. tongue

| justAgirl_8912 a răspuns:

1. 65 min - 1. 75 max

| shifii a răspuns:

Mie una, care am 1. 63 imi plac de la 1. 64 pana pe la 1. 80 maxim! Si sa stii ca generatia asta e mult mai dezvoltata decat cele trecute.oh go on Adica mie mai toata lumea imi da cu vreo 2-3 ani mai mult decat am din cauza inaltimii.:]

| botik_3241 a răspuns:

Mie una imi plac baieti inalti:X 1.80-1.90
eu am 1.75 si cred ca aici ma opresc
nici baieti micutzi nu sunt urati dar nu as putea sa ies cu un baiat mai mic de statura decat mine
stiu ca pare penibil, stupid asta dar eu chiar nu pot
am prieteni care au intre 1.80 si 1.90 si mi-au spus de multe ori ca ar prefera o fata ca mine mai inalta decat una mai micuta(eu si in general toate fetele inalte au un avantaj in plus cred eu "corpul" pentru ca lor le ies si picioare in evidenta si sanii si cam tot corpul, asa ca eu sunt foarte multumita de inaltimea si de corpul meu)
dar na fiecare dupa preferintele lui:*tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de inaltimea fetei. Eu, de exemplu am 1. 63... si nu as arata chiar bine langa o persoana de 1. 85, 1. 90
Merg pe " scunzi " > 1. 68, 1. 70
Nu trebuie sa te simti rau din cauza inaltimii tale, am mai vazut baieti inalti, si fete. Sunt unele chiar foarte inalte [ sau poate asa le vad eu laughing ]. O sa cunosti destule fete stai linistit.

| ionutzzz7878 explică:

Si mie imi plac fetele inalte sunt cele mai :X adevaru ca mai sunt si mai mici de statura care sunt frumoase"bune"big grin dar as prefera o fata intre 1, 75 - 180 :d day dreamingpicioare frumoase big grin adev e ca ma cam deranjeaza ca sunt asa de inalt ff multe fete si chiar si baieti sunt mai mici de statura si cand ma mai vede unu una.vai c mare te-ai facut. ce inalt esti.nu prea pica bine da. na trebuie sa ma obisnuiesc