| iuly97 a întrebat:

Pentru fete.sau chiar pentru baietii
Benzi depilatoare? Daca ati folosit care is mai bune? Marca. Farmec, Veet...Funda.si cam cate saptamani nu va crescut parul.pe picoare ma refer

Răspuns Câştigător
| Maryyyyya a răspuns:

Am folosit o singura data benzi Veet depilatoare si am fost dezamagita total.Nu au extras tot parul, ma si irita si ramasesem sa folosesc tot epilatorul.Acum tot epilatorul este baza, dar dupa, ma spal cu sapun si apoi aplic uleiul" Johnson's baby oil". Vreau sa zic ca ajuta enorm calmarea pielii si nici nu te inrosesti de la epilare datorita uleiului de calmare

1 răspuns:
| iuly97 explică:

Dar cam ce dimensiuni au benzile?