| aLyNuSh a întrebat:

Pentru fete.Va plac baietii mai timizii(genul tocilar) sau mai indrazneti(gen vagabond)? Fara raspunsuri de genul:cate putin din aman2 sau intre.happy

15 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Niciun tip mentionat de tine, insa daca e sa aleg optez pentru a doua varianta. Nu as putea sta cu un baiat al carui gand e numai la carte si nu stie sa se distreze.

| marrr a răspuns:

Cine a zis ca sa fii timid inseamna sa fii tocilar si daca esti indraznet esti vagabond?tongue
Aceste.sa le zic eu.denumiri? sunt parerile tale probabil
Eu prefer un baiat timid pana la o limita, adica sa nu fie dintr-ala care sa nici nu-ti vorbeasca.indraznet la alte lucruri, adica sa nu se teama de sarut etc.tongue

| gigiro a răspuns:

Un baiat ' tocilar ' are destula cultura ca sa respecte si iubeasca o fata. Daca nu e excesiv( putin bolnav, adica sa se gandeasca numai la lectii), va sti si sa rada, sa faca glume fine, sa si danseze, el este pregatit cu de toate, numai ca nu are experienta ( el a invatat, nu s-a gandit la iubire ). In timp ce unii vor sa stie tot despre dragoste, altii invata. Care crezi tu ca vor fi mai avantajati in viata? Lectiile despre iubire sunt foarte usoare, pacat ca provoaca atatea suferinte. Lectiile de la scoala nu provoaca suferinte decat celor ce nu invata.

| Eu4EverX a răspuns:

Sincer... cei indrazneti, urasc sa trebuiasca sa trag eu de eistraight face

Parerea meawinking

| Zâmbărici a răspuns:

Cei indrazneti cu siguranta... cei cu un chef de viata nebun sa stie cand sa rada, sa stie cand sa fie serios si sa fie cat de cat responsabilhee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Cand eram adolescenta nu ma interesau tocilarii, ce sa-i faci la varsta aia ma uitam doar la exterior.laughing acum cand am vrut sa am o relatie stabila m-am uitat la alt gen de baieti, in primul rand sa fie inteligent, deoarece mi-am dat seama ca frumusetea este trecatoare.

| T30D0RA a răspuns:

Baietii timizi mi se par dulci. blushing

| pinky_2290 a răspuns:

De obicei prefer baietii mai indrazneti pentru ca cei timizi nu iau niciodata initiativa si nu-mi place sa trag de un baiat ca sa-l scot din cartile lui ca sa putem sa iesim in oras. Parerea mea :d

| FoXy a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa fie indraznet pentru ca daca ar fi unul"tocilar" ar trebui sa ai de furca cu el, pana sa iti dai seama ce ar vreabig grin

| Яùxsi a răspuns:

Indraznetii big grin

| aLyNuSh explică:

Mie imi plac alea perverse. big grin

| Boo a răspuns:

Intre.nu e bine sa fie nici tocilar ca n`ai ce face. dar nici vagabond pentru ca isi permite cam multe si ajunge sa fie nesimtit. un baiat trebuie sa aiba simtul umorului sa fie destins vesel mai mereu sa se poarte frumos cu o fata si mai ales conteaza felul in care vorbeste cu o fatahappy

| danaalexa a răspuns:

Indrazneti da nu neaparat vagabonzi.Sa fie si un pic timzi stiu ca ca ai spus fara"intre"dar asta e, daca e vagabond isi permite prea multe si te poate insela si etc.Sa fie indraznet si vagabond da cand vine vorba de o fata sa fie putin timid si sa se comporte frumos si dulce.Sa aiba simtu umorului si sa fie vesel.Sa nu fie obsedat sau mai stiu eu ce pervers.

| alexaalexandra a răspuns:

Imi plac baietii timizi dar si indrazneti cateodatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' tie ce fate iti plac: Alea c*rve sau tocilarele?
Mie imi plac baieti simpli, originali, fara fite, indrazneti.