| IngridElena a întrebat:

Pentru început scuzați categoria. Am o prietena care locuiește in Olt si eu locuiesc in Argeș. Ea mi.a pregătit 3 videoclipuri pt ziua mea. In curând o sa facem 1 an de când suntem BFF si eu nu am idei ce cadou sa ii fac. Ea mi.a făcut 3 surprize. As zice sa ii pregătesc si eu câteva videoclipuri. Dar nu stiu ce muzica pt. Fundal sa aleg si alte chestii pt. Clip... HELP Please!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Voi sînteți niște fete sau niște „peștoaice"?
Și în rîurile românești se găsesc tablete?

| Cool_Tony_1995 a răspuns:

Ca muzica pti folosi melodia count on me e fff draguta si e despre prietenie, ca si cadou ii poti cumpara un lant deaceela cu inima rupta in jumatate sau sa confectionezi tu una, si pentru al trei-lea cadou ii poti face briose sau un tort sper ca te-am ajutat