| PanaDeIdei a întrebat:

Pentru inceput, va rog sa aveti rabdare sa cititi tot happy Sa incep cu inceputul. Acum 2 ani mi-a mai placut de el, si cred ca si lui de mine (ma suna seara, vorbeam mult, m-am si sarutat cu el chiar). Dar, nu mai stiu de ce m-am suparat pe el si am facut pauza. Iar acum, iar a inceput sa-mi placa de el. Vorbim mult, a vrut sa jucam fantanita (eu eram singura fata din preajma) ma ia in brate...etc. Nu prea mai vorbim la telefon, cateodata cand il sun nu imi raspunde, si la fel si pe mess, si nu stiu ce sa cred. Mie chiar imi place de el si vreau sa il fac sa ii placa de mine. Astept parerile voastre. multumesc.

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Buna!
Pai problema e in felul urmator:aici ar putea fi doua situatii...1-te place dar nu e sigur pe el happyIncearca sa iti atraga atentia prin tot felul de jocuri, tachinari, dar nu e sigur ca si tu il placi si se teme de un refuz.Nu iti raspunde la telefon sau messenger, fiindca incearca sa para indiferent sau pentru ca nu stie cum sa vorbeasca cu tine si se teme ca ar putea parea fraier:-s.2-Toata chestia asta cu imbratisarile si jocurile pot insemna ca tu esti un joc pentru el.II place sa fie cu tine la modul fizic dar nu isi doreste o relatie serioasa. Oricare ar fi adevarul, solutia ar fi sa il ignori.Pentru cateva zile,o saptamana,cat simti ca e de ajuns sa il puna putin pe jarwinkingDaca obisnuiai sa il suni si sa incerci sa vorbesti cu el pe mess,si brusc incetezi sa ii mai acorzi atentie va incepe sa se intrebe:oare de ce nu mai vorbeste cu mine? m-a uitat oare? Daca o sa incerce el sa vorbeasca cu tine,inseamna ca simte acelasi lucru pe care il simti si tu pentru el... daca nu,stai linistita, mai sunt sute de alti baieti care cu siguranta te-ar placea sincerwinkingFi increzatoare:esti tanara, frumoasa si nu ar trebui sa suferi pentru o persoana care poate(doar poate)nu te meritawinking
Bafta!