| bytzy09 a întrebat:

Pentru microbisti! ati vazut cum a luat cfr campionatu?... din nou cu un penalti cadou straight face inca odata se vede ca poti cumpara orice cu bani sad ce parere aveti despre asta si despre rahatul de fotbal din Romania?

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita acele 90 de minute pe saptamana sa stai in fata televizorului sa te uiti la meciuri din liga 1. Mai bine te uiti la premiership.

E mai usor sa nu te uiti la prostiile alea de meciuri, nu o sa te mai enervezi si o sa iti ocupi timpul ala mai bine.

| bytzy09 explică (pentru rutanklan):

Care e echipa ta favotita din Romania?