| ka2 a întrebat:

Pentru microbisti: ce parere aveti ca Dinamo, in momentul asta, sta la mana Stelei, iar anul trecut, din cauza lor, Steaua nu a luat campionatul? Este normal ca Steaua sa faca blat, sa piarda cu Unirea Urziceni? eu zic ca DA big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru care mi'l doresc e ca dinamo sa NU ia campionatul.Nu meritaaa!
Oricum Steaua(cel putin anul' asta) nu e de cupele europene asa ca nu are ce pierde daca ii ajuta pe cei de la Unirea putinbig grin.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In mod normal Steaua ar trebui sa joace corect, dar cu Becali te astepti la orice...

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Intrucat meciul este in ultima etapa, nu cred sa mai conteze in vreun fel punctele pentru Steaua. Asa ca, indicat ar fi sa incerce promovarea catorva jucatori tineri. laughing
Ti-a placut cum am dat-o dupa cires?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii care e problema la echipele noastre? Ei vor sa se duca in Liga doar pentru bani, NU pentru performanta.Este normal ca Steaua sa faca blat...ca blatul e sport national in Romanialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun pariu ca Steaua se lasa batuta de Urziceni ca sa nu castige Dinamo campionatul.Eu sunt stelist si ma intristeaza sce vad la echipa Steaua Bucuresti dar asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ValiMocanu cu ocazia asta da'mi niste cireselaughing)
exact...sa aiba o sansa si cei mai tinereibig grinnu conteaza motivu'laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca e normal