| forever4u a întrebat:

Pentru poze la imprimanta cu hartie din aceea speciala, pot sa scot la orice xerox? Cat costa? Trebuie sa duc eu foi speciale sau are acolo?

3 răspunsuri:
| Veromi321 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa mergi sa te interesezi. De obicei la un xerox normal nu se complica cu poze. Daca e un centru mai special da. Referitor la hartia pentru poze, hartia este una speciala intr-adevar dar trebuie sa se potriveasca marcii imprimantei. De exemplu, o hartie pentru poze pentru imprimanta HP nu se potriveste sa zicem imprimantei Lexmark, intelegi? Trebuie sa mergi si sa intrebi.

| forever4u explică (pentru Veromi321):

Multumesc.

| Veromi321 a răspuns (pentru forever4u):

Cu placere. happy