| Delocimportant a întrebat:

Intrebare pentru cei care se pricep la decorat: am niste poze dragute, cu bebelusi. Vreau sa fac un fel de colaj, adica vreo 5-6 poze, sa le lipesc pe ceva mai mare, cum ar fi o bucata de carton, dar mai mare, cam de 70x70 cm. Ce imi sugerati, cum ar fi mai bine? Sa le scot la imprimanta normala acele poze, sau sa le scot pe hartie speciala pe care se imprima pozele?

2 răspunsuri:
| ely2005 a răspuns:

Mai bine sa le scoti la imprimanta normala.Eu asa fac mereu.Si ai putea decora totul cu flori si inimioare.Ar iesi super. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Delocimportant explică (pentru ely2005):

Te referi la poze cu flori? Dar, stii ce ma intreb: oare sa arate bine daca le scot la imprimanta normala? Sau daca le scot sub forma de poze, pe foaie pentru poze, o sa aiba un aspect mai frumos si culori mai clare?