| anuk a întrebat:

Pentru sfarsitul cls a VIII vrem sa facem niste invitatii pentru profi. ce le-am putea scrie un citat sau un vers ceva potrivit?

4 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

"toate trec dar nimic nu trece fara sa lase urme" ...asta am avut-o eu la despartirea de profesori

| Ionela256 a răspuns:

Asa am vrut si noi sa le facem prima data profilor invitatii dar nu merita,du-te la ei,tu cu inca o eleva/elev bun din clasa,si il invitati, spunandu-i "Buna ziua, vineri ora 20 sarbatorim sfarsitul clasei a VIII-a si am dori sa va intreb daca puteti si sunteti dispus sa veniti, chiar dorim sa veniti pentru ca ne sunteti profesor de atatia ani si am vrea sa ne distram impreuna la minunata petrecere"... sper ca te-am ajutat.asa am facut si eu, si toti profii au venit. Funda?:*:*:*:*

| Alex_9915 a răspuns:

"Stim,vom muri, dar cata splendoare..."

| hydr0zzie a răspuns:

Cu totii murim, dar problema e ca voi muriti inaintea noastra