| Anamariaandrei a întrebat:

Deci anul acesta facem banchet la scoala si vrem sa facem invitatii si de aceea vreau si eu diferite modele, daca ma puteti ajuta pls

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Uite cateva modele de invitatii foarte creative: poti face o invitatie facuta pe calculator, o simpla foaie pe care sa scrii eu stiu, invitatia, si sa pui o imagine cu o fata si un baiat dansand, dar nu lent, asa mai spontan sau o img cu o petrecere sau eu stiu vezi tu si pe o alta foita micuta scrii ce ai de scris despre banchet eu stiu? Pima foita o scoti la imprimant-a dar o poti si desena si lipi apoi pe cealalta foaie care sa fie indoita in doua, exact ca o felicitare. Va iesi splendid. Succes! fundita? big grin