| Roxcsana21 a întrebat:

Am o intrebare interesanta: Daca ar fi maine sfarsitul lumi care ar fi ultima dorinta pe care nu s-a indeplinit si vreti sa o indepliniti. atunci? Dau funda la raspunsul cel mai interesant.

Răspuns Câştigător
| Schmuky a răspuns:

Sincer, daca as putea sa o fac, as vrea sa vad Pamantul din spatiu( la propriu, sa zbor pana acolo)Funda?

10 răspunsuri:
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Sa'l vad p chuck norrislaughing)

| Balonashh a răspuns:

Buna!
Ultima mea dorinta ar fi ca maine sa nu fie sfarsitul lumii laughing
bye! :X

| Ỷηηєs a răspuns:

Buna! Hmmm...interesanta intrebaresmugPoi daca ar fi sfarsitul lumii maine, dorinta mea ar fi sa sparg bancile si sa fur toti baniilaughingsmug...binenteles ca nu asta e doarinta meatongue As vrea ca totul sa dispara[nu chiar tottongue] de exemplu:parintsii,scoala,profesorii,politsistii,cocalarii, pitzipoancele si fitzosii/fitzioaselelaughingrolling on the floor:phbbbbt:*. Fara aceste lucruri lumea ar fi mai interesanta[cred eu] Asta e parerea mea, bine da acum nu trebuie sa tii cont de ea pentru ca nu e asa de adevaratatongue:*

| Ỷηηєs a răspuns:

Moamaaa Marius e si asta o dorintalaughingsmug:*

| diavolita_4468 a răspuns:

Pai sunt multe lucrurii.pentru inceput l-as impusca pe basescu,as merge in paris, as declara iubirea batatului X, as adopta copii mari si dupa aceea i-as insura.etc

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

laughing) vba lu тίғғaич si asta e o dorinta ( marius)

| Marius_1903 a răspuns:

Sa ma ***happy

Răspuns utilizator avertizat
| rodi_3569 a răspuns:

(sa mai fie lume) glumeam ultima mea dorinta sa ajungem toti in rai nu stiu., ..pai nu am una

| florin_7536 a răspuns:

Buna Roxcsana21 sincer ultima dorinta ar fi acea de a sta pe o insula exotica inconjurat de fete frumoase impreuna cu cei mai buni prieteni ai mei!:X:X:X:X