| 女明DongRi a întrebat:

Pentru toti iubitorii de K-pop ce parere aveti? stiu ca e mai veche dar eu o ador:X:X http://www.youtube.com/watch?v=5N3OPgNEqyY

Răspuns Câştigător
| CubDeGheață a răspuns:

Nu conteaza ca e veche. E.ah day dreaming. Este extraordinaralove struck.
Mie imi place si "A.Mi.Go"... si asta e veche dar e absolut superbalove struck.

SHINee The Best!peace sign

4 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Ahh,Shinee♥♥♥ I love themhappy O stiam, prima melodia pe care am ascultat-o de la ei a fost Juliette, apoi Ring Ding Dong.

| 女明DongRi explică (pentru AlexiaD):

La mine A.Mi.Go, insa acum nu mai sunt preferatii mei, din pacatelaughing. oricum "I Love Them", la fel ca tinebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Seiran a răspuns:

Pentru mine nu e veche.Eu inca mai ascult 'Replay'hee hee