| andree123 a întrebat:

Pentru toti jucatorii de sims 1 vreau sa va mai pun o intrebare iar dupa aceea nu va mai stresez. Daca am un prieten in sims 1 si mi-am intemeiat o familie ne-am casatorit am avut si un copil si acum nu mai apare acolo la socializare cu prieteni inima la nici unul decat fata zambareata. Vreau sa stiu cum pot sa-i despart

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai poti alege sa ii omori daca vrei dar e mai greu sau poti sa il faci sa plece de acasa ignora-l dai palme cand se poate bataie orice dar trebuie sa ajungezi jos sa nu apara fata aia la socializare in jurul lui