| Ani_Ani_1992 a întrebat:

Pentru toti cei care joaca Sims 3, am si eu o problema:
Inainte erau decat fata si baiatul, dar i-am casatorit si au facut 2 copii 1 fata si 1 baiat. Acum copiii sunt mari, adulti, si fata s-a casatorit si acum vreau sa o mut doar pe fata si pe sotul ei in o alta casa si nu stiu cum sa o fac. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii pui sa se casatoreasca, iar apoi te va lasa sa alegi sa se mute acasa la el. Nu stiu sigur, copiii mei sunt inca toddlers si asa vor ramane, pentru ca nu mai am chef sa joc. laughing

| Ani_Ani_1992 explică (pentru IrinaAndreea):

Sunt casatoriti deja. Ce sa fac?

| IrinaAndreea a răspuns (pentru Ani_Ani_1992):

Pai cand s-au casatorit trebuia sa te intrebe unde vrei sa stea. Poti sa ii trimiti in oras sa isi caute ceva de inchiriat cred. Sincer nu stiu mai mult, n-am mai intrat in joc de ceva vreme.

| Ani_Ani_1992 explică (pentru IrinaAndreea):

Aah, da... Am reusti. Am intrat in setari si am ales acolo sa se mute