| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Pentru voi conteaza sa primiti fundita sau sa'i ajutati pe ceilalti? De cele mai multe ori vad,, dau fundita pentru nu stiu ce rasp" eu una ma simt mai bine daca sfatul meu a ajutat o pers decat sa primesc funditawinking fundita aia nu te ajuta cu nimic, dara faptul ca ai putut fi de ajutor cuiva dabig grin

12 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Sunt de aceeasi parere... dar fundita aia te ajuta cumva sa vezi daca raspunsul tau a fost bun pentru cel ce avea nevoie:*, chiar daca nu conteaza asa de mult, important e sa ii ajuti pe ceilalti'tongue

| Aηηy a răspuns:

Pentru mine nu rea conteaza daca am primit fundita dar imi place sa vad cate fundite am doar asa din curiozitate. tongue
Important este faptul ca ajuti persoanele cu adevarat si ele iti raman recunoscatoare.

| BicolorBell;x a răspuns:

In sfarsit unu care nu e obsedat de fundite! Tre sa facem un clublaughing
zici ca nici nu le pasa...,, Funditaaa te roooggg"rolling on the floor

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu am intrat pe site DOAR pentru a ajuta. Nu îmi pasă de fundiţe, dacă văd "dau fundiţă" nu mă chinui să răspund mai bine ca la o întrebare la care fundiţa e dată deja. E mult mai frumos atunci când ţi se mulţumeşte printr-un mesaj privat sau când cineva îţi cere id-ul de mess fiindcă i-au plăcut răspunsurile tale şi l-ai ajutat. happy

| Ros3Blu3 a răspuns:

E mai bine sa primesti un sfat bun care sa te ajute sau sa dai unul care sa ajute decat fundita sau astea

| Razvan a răspuns:

Daca nu primesc x fundite pe zi, incep sa plangcrying
Funditele conteaza, nu pe cine ajutioh go on
Nu vezi ca toata lumea alearga dupa ele?(sunt si exceptii bineinteles)
Ca si dupa titlul de expertoh go on
De parca ar conta una sau alta
Sunt toti pentru unu sau ce?hee hee

| Silvia a răspuns:

Eu sunt aici numai pentru funditsebatting eyelashes.

| Silvia a răspuns:

Eu sunt aici numai pentru funditse batting eyelashes.

| Silvia a răspuns:

Eu sunt aici numai pentru funditse batting eyelashes.

| Tourniquet a răspuns:

De acord cu tine. Nu stiu ce se alearga atata dupa fundite si titlul ala de expert. Eu ma multumesc ca am dat de acest site minunat, si ca inca nu mi-a sters cineva contul. Ma bucur ca pot ajuta si pot fi ajutat! Nu suport intrebari de gen la sfarsit,, Dau funda! ",, Dau funditaaa ". M-am saturat!

Nu-mi pasa ca aceea persoana care i-am raspuns sa imi dea fundita. Daca vrea sa-mi dea bine, daca nu vrea, iarasi bine happy.

Pentru ce am venit pe acest site? Pentru titlul de expert? Adica un chenar portocaliu? straight face. Pentru o fundita? straight face.

Si, mai sunt unele raspunsuri cu,, Da-mi funda! " la sfarsit straight face.

Asta a fost opinia mea. Pa kiss

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fiecare se vrea campion, deci funditele te fac sa te simti bine!
Dar nu cred ca cineva da raspunsurile in asa fel incat sa fie pe plac destinatarului si sa primeasca acea fundita.

| Domnu Bogdan a răspuns:

Eu sunt nou, care e treaba cu fundita? mie imi place sa ajut.ca o sa fiu si eu ajutat vrodata sunt sigur.