| EMINEM_9077 a întrebat:

Salutare all. mie imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii arat ce simt pentru ea. fetelor ma puteti ajuta spuneti-mi si mie ce va place sa primiti flori cadouri... ajutati-masad

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu numai cadourile impresioneaza o fata.Modul de vorbire, simtul umorului, SINCERITATEA, si faptul ca este ingrijit impresioneaza 70% o fata! Bineinteles, si atentia pe care i-o acorda baiatul in procent de 30%! Eu una prefer flori si atentii.In niciun caz cadouri de sume exorbitante!

pa, pa.

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy unei fete ii place cel mai mult sa primeasc atentie de la un baiathappy si comportamentul frumos te v-a ajuta sa ajungi la eahappy. Incerca sa stai cu ea, sa vorbestibig grin!
Sper sa reusestismug

| Noir a răspuns:

Buna, ia-o incetul cu incetul, nu o grabi prea tare, fi natural, comporta-te frumos cu ea, stai in preajma ei, intra in vorba cu ea, arata-i ca o placi, invit-o la o plimbare, ofera-i ceva frumos, o floare de exemplu, fa-i complimente, si asa incetul cu incetul va realiza ca o placi si poate vei avea parte de un raspuns pozitiv din partea ei, bafta!

| Opt1k a răspuns:

Zi ma si tu. oh baby. i love you.ma topesc dupa tine sau fai o serenada sti tu de aia:
pam pam pam pam pam pam pam pam
o baby baby :baby baby!
esti tu oare sau nu esti tu oare iubita mea
da esti tu oare sau nu esti tu oare iubita mea!
parabarabam pam paribaribari pa! pam pam!

| purpleice a răspuns:

Pai eu zic sa nu-i duci cine stie ce cadouri, un trandafir ar fi f frumos pentru inceput, pur si simplu spune-i ca o placi, invit-o afara, sau la un film ceva, zi ca e draguta sau ca re ochi frumosi nu stiu, fi tu insati si fi natural. eu una nu vreau sa primesc neaparat cadouri, imi e de ajuns daca se comporta frumos cu mine, e sincer, ma tine de mana, ma face sa rad.fi atent cu ea, tine-o in brate, sarut-o, lucrurile astea vin si de la sine, fetele isi dau destul de repede seama cand un baiat le place, asa ca e de ajuns sa-i faci niste complimente ca sigur isi va da seama.succeshappy

| Drinni a răspuns:

Cel mai bie e sa fi tu insuti.happy. O fata apreciaza un baiat puternic cu o personalitate puternica si artistica.Cred ca o fata ar fi imprezionata daca ai gati pentru ea sau daca est atent cu eawinking...important e ca totu sa vina de la sinehappy... fundita?

| MarryRose a răspuns:

Nu stiu daca sunteti impreuna dar pentru inceput ar trebui sa ii dai cadouri(flori, ciocolata) doar de ziua ei. Apoi o inviti in oras la un suc, o prajitura, un film si sa ai grija sa ii duci macar o floare dar sa nu exagerezi cu cadourile deoarece va crede ca vrei sa o induci in eroare si sa te folosesti de ea. la sfarsit ii poti spune un compliment cum ar fi: m-am simtit foarte bine cu tine... ceva de genubig grin!

sper ca te-am ajutat!

| ● Extra Acidϟ αşα сă own a răspuns:

Paithinking o floare ajungeoh go on. o plimbare in parc o scoti l un sucoh go on.restul se sp ce simtebatting eyelashes

| AnNaxD a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ii aratsi daruindu`i ceva. vorbeste cu ea si spune`i ce simti pentru ea...asta e cel mai bine.sa nu`ti fie frica.oh go on
Bafta.:*