| Lavinia20 a întrebat:

Perusul meu are cam 6 ani. si azi dimineata am vazut ca are o gaura[ca un fel debuba, dar e gaurica] pe burta.si sangerea
ce ar putea fi? la veterinar nu pot sa merg cu el pentru ca ar insemna sa merg in bucuresti pentru ca aici nu este nici unul.
daca stiti vrea-o boala cu acestesimpotme, site ceva. ajutati-ma va rog
nu vreau sa-l pierdcrying(((((

2 răspunsuri:
| thefirstangel a răspuns:

Si eu am papagal original... dar stai linistita ca ei traiesc maxim 10 ani adica 7-8-9-10 ani, poate ca s-o fi lovit prin cusca stai linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca maninca si se compoarta normal, adica nu e ciufulit, zgribulit si nu are diaree, e de bine, daca prezinta acele simptome mergi cu el la veterinar