| AndreiGabi a întrebat:

Repet intrebarea(si imi cer scuze pentru asta, in caz ca sunt stresant): se apropie majoratul unei colege si nu am nici o idee de cadou... puteti sa imi dati si mie cateva idei de cadou?
Ofer si doua fundite daca asta imi aduce un raspuns bunhee hee.
(in caz ca primiti fundita aici, mai lasati ceva si la cealalta intrebare pentru a doua)

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| AndreiGabi explică (pentru StarkWolf):

Cea mai buna idee : caut pe net.Mersi!
M-ai lasa cv aici (daca vrei a doua fundita):
http://www.TPU.ro/......a-idei-de/

| StarkWolf a răspuns (pentru AndreiGabi):

Ce sa las? Merci de funda:*!

| AndreiGabi explică (pentru StarkWolf):

Ce vrei, ex: "cjhbcsacabvnvav"(sau copy/paste la raspunsul tau de mai sus) sa iti pot da a doua fundita, cum am promis.

| StarkWolf a răspuns (pentru AndreiGabi):

Ex:"cjhbcsacabvnvav"

| StarkWolf a răspuns (pentru AndreiGabi):

App:de ce doresti sa-mi lasi o alta fundita? Nu ca m-as supara, poti sa mi-o dai, doar din curiozitate intreb.

| AndreiGabi explică (pentru StarkWolf):

"Ofer si doua fundite daca asta imi aduce un raspuns bun"
Pt ca asa am spus in intrebare...in fine.

| StarkWolf a răspuns (pentru AndreiGabi):

Ok,pai sper ca te-am ajutat cu site-ul ala.

9 răspunsuri:
| BogdyBora a răspuns:

Ar fi frumos un albun cu poze cu amintirile voastre

| AndreiGabi explică (pentru BogdyBora):

Nup,nu merge...nu cred ca gasesc poze, si daca gasesc gasesc prea putine. rolling eyes plus de asta este majorat, nu cred ca am curajul sa apar cu un album laughing.