| alexandra_4794 a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua prietenei mele.Si suntem 2 fete care vrem sa ii luam cadou da nu stiu ce isi doreste pentru ca niciodata nu ne zice sau ne arata ce ii place. Ce as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| deedee_3754 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva simbolic, care sa'i aminteasca de tine, ceva colier cu initiala numelui, jucarie de plus

sau o rama cu o poza de voastra in care sunteti amandoua, sau doar eawinking funda?batting eyelashes kiss

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Luati-i o placa ptr.par.

| Gya_8215 a răspuns:

Ceva ce va reprezinta prietenia sau sa ii aduca aminte ceva foarte frumos petrecut impreuna. Oricum ceva simbolic si interesant care sa ii atraga atentia, dupa cum ai spus cam greu reusesti sa o surprinzi!

| UnusualV a răspuns:

Un ceas mai finuts big grin.

| Annye18 a răspuns:

Ceva simbolic.
Sau un accesoriu, parfum.
in general lucruriile pe care le puteti vedea zilnic.
O bluza genul ei.
happy

| fotomatic a răspuns:

Cauta o poza cu ea si fa-i ceva personalizat. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro