| Irinutsa a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac cadou prietenei mele cele mai bune? Are destule bijuterii si suveniruri, deci chiar ar fi inutil sa ii mai cumpar asa ceva. Ii place mult sa scrie si m-am gindtit la un carnetel frumos pe care stiu ca il doreste, dar logic ca e prea putin.ce as putea sa ii mai cumpar?

Răspuns Câştigător
| Sabrine a răspuns:

Draga Irinutsa, banuiesc ca prietenei tale ii place foarte mult si sa citeasca, deodata ce e pasionata de scris. Ai putea sa o surprinzi placut cu o carte frumoasa pe gusturile ei (ex: Mihai Drumes-Invitatie la vals) sau cumpara-i o rama foto digitala si pune pe ea poze cu voi doua. Sigur ii va placea! E buna si ideea cu carnetelul. Ai putea sa il personalizezi, totusi, sa pui poze cu voi pe coperta, sa scrii niste amintiri pe el. Succes cu cautarile. Sper ca ti-am dat idei destul de bune! :*

3 răspunsuri:
| mirelamt a răspuns:

Daca vrei ceva special : www.swiss-corner.ro.

| strudel678 a răspuns:

Daca vrei sa ii iei ceva mai special, uita-te pe http://Falit.net