| KaanNoah a întrebat:

Peste cateva luni fac 18ani si nu vreau sa imi fac majoratul. As vrea ceva mai mic, cu aproximativ 10 persoane. Ce as putea organiza?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot majorat se numeste, că e mic sau mare.

| lpavel a răspuns:

Ce intrebare de rahat! pai faci un chef mic si gata! Cam ce raspuns ai sa primesti?

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

10 persoane?! E mai bine decat cu 100. Mai putini bani, mai putini serpi. tii alegi pe care vrei. Pe cei care nu sunt handicapati si care sunt maturi.

Mergi la un club luati-va ceva de baut, dansati, mergeti la un concert, mergeti la un restaurant baga pe cineva sa iti faca dedicatii. Mergeti la narghilea