| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Este ziua a 2 prietene d-ale mele si vreau sa le fac un cadou mai traznit(de ex. ele la ziua mea. mi-au impachetat un 0b intr-un sul de hartie igienica si in mai multe cutii. A fost foarte tare pentru ca ma saturasem sa desfac la atatea cutii si vroiam sa vad surpriza si cand colo era un ob[bine ca dupa ceva tiimp a urmat si cadoul adevarat:X])
Acum as vrea sa le fac si eu uncado original dar nu sa le copiez pe ele.Idei ceva?

3 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

O apa de gura invelita in ziar si legata cu lana.laughinglaughing

Mi se pare destul de trasnit.winking

| AnonimaNo.1 a răspuns:

thinking nu stiu ce sa zic.si eu am facut cadou la cineva asa, am pus mai multe cutii una intr-alta dar cadoul era in cea mai mik cutie sh am pus in fiecare cutie bucati mici de ziare. amestecate cu spuma d ras laughing sh alte prostii laughing. ma rog, pentru tine nu stiu ce sa zic pentru ca nu le cunosc pe fetele acelea. scuze happy

app. l-a desfacut legat la ochihee hee :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu una buna. picteaza pe perete scolii legat de multe ori "iloveyouiloveyouiloveyouiloveyouiloveyou". Ar fi ceva original si care ar dura cateva luni, daca nu ploua si ceva de genul...