| Anonime a întrebat:

Joi este ziua iubitului meu si vreau sa ii dai pe langa cadoul cumparat deja si un tricou personalizat.
Ma tot gandesc la un mesaj pentru acesta, dar nu imi vine nimic original in minte. Vreo idee? Suntem impreuna de 2 luni, iar el implineste 20 de ani. As vrea ceva traznit pe de-o parte, dar si sa romantic sau ceva de genul asta. Merciiii anticipat! :*

7 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Depinde de caracterul si personalitatea lui. Nu cred ca ar vrea niciun baiat sa poarte vreun tricou cu un mesaj cu dulcegarii. Sa fie ceva amuzant. happy Numai bine si La multi ani prietenului tau!

| Doub a răspuns:

"Pentru ratonaşul meu dulce." ♥

| manuel72 a răspuns:

Da...dupa 2 luni mesaj personalizat pe tricou si obligatia sa-l poarte pe strada.Asa ai sa-l sperii.

| Eroare404 a răspuns:

Te youbesc! happy

| TbXingeras a răspuns:

Dragul meu: De cand te.am intalnit mi.ai dat curaj sa trec peste necajuri... mi.ai dat putere! Mi.ai aratat ce inseamna sa fii femeie; m.ai ocrotit si ai avut grija de mine! Esti puterea mea, si iti jur ca nimeni si nimic nu ne poate despartii! TE IUBESC! " sper sa iti fi fost de folos

| Anonime explică (pentru TbXingeras):

Merci, dar eu as vreau un mesaj pentru a l imprima pe un tricou. ceva scurt si la obiect big grin

| DEdE542 a răspuns:

Pe noi destinul ne.a unit, ca tu sa fii mai fericit