| ssmille a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a unei foarte bune prietene iar eu nu am nicio idee ce cadou sa ii iau x_x Idei?puppy dog eyes . eventual si un site de pe care pot comanda ceva batting eyelashes. Funda!happy

3 răspunsuri:
| wildfirerock a răspuns:

Miniprix.ro, baftawinking

| LollypopMe a răspuns:

Pai,ai putea sa ii cumperi ce ii place!
De exemplu: Ei ii plac gentile. Ai putea sa ii cumperi o geanta.
Poti gasi genti mici pe h&m sau pe c&a.
Scuze de raspuns intarziat!happy
Sonyhappy

| intercityexpress a răspuns:

Poate un iris origami, modelul pentru avansaţi (nu e prea greu şi în plus e foarte realistic). Merge pentru toate vârstele (între 9 şi 150 ani).