| Flowerbell a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mamei mele, dar nu stiu ce cadou sa-i iau. Vreo idee?

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie noua daca are una veche.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu zic sa-i iei un buchet de 3 sau 5 trandafiri albi sua roz sau care sunt florile ei preferate si fa-i o felicitare in care sa-i urezi la multi ani si sa-i sp-ui cat d emult o iubesti si ce importanta e pentru tine si daruieste-i o poza cu voi doua intr-o raja deosebita sua faun album cu pozle evoastre de acnd era ea ibnsarcinata cu tine, apoi cand erai tu micuta si pana in prezent. Ar fi fian daca i-ai pregati si o prajitura delicioasa(mamele adora sa serveasca ceva facut de copiii lor). De asemenea, cumpaar-i si un lucru mai material, ca sa zic asa, cum ar fi un parfum fin/o trusa completa de macghiaj/o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Maica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta mama ta daca e credincioasa/o bijuterie deosebita/uin ceas d e mana elegant/ o poseta/o rochie in culoarea ei preferata/o perche de cizme de calitate /un stilou cu penita de aur daca are job de birou/o crate din genul care o pasioneaza pe ea/o colectie de CD_uri cu muzica ei preferata/un bibelou sua un obiect decorativ deozsebit. La multi ani fericiti mamei tale!

| IncorrectUsername a răspuns:

Salut!
1.I-ai un buchet de flori
sau
2.I-ai o cutie de bomboane
sau
3.I-ai o rama digitala sau normala in care sa pui poze cu ea si cu tine, amintiri etc
sau
4.O rochie
sau
5.Fa-i o poezie din inima
sau
6.Fa-i o felicitare
sau
7.Gateste-i o prajitura in care sa scrie la multi ani
sau
8.Comanda-i un tort daca nu poti sa faci prajitura
sau
9.Sa o duci la coafor, manichiura, pedichiura
sau
10.Ia-i o poseta/geanta
Sper ca ti-am fost de folos! Apropo La Multi Ani mamei tale!

Răspuns utilizator avertizat
| blackribbon a răspuns:

Buna,la multi ani mamei tale! Ii poti lua un set de manichiura/pedichiura nu prea scump sau mai costisitor sau un buchet de flori si o cutie de bomboane sau o haina .....depinde de cati bani ai happy