| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenei mele. Nu prea stiu ce sa-i i`au...ma puteti ajuta?big grin ( ne stim de cand eram mici)

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ceva ce sa'i aminteasca de tine tot timpul... un tricou personalizat cu ceva ce ii place, un album in care sa scrii si sa pui poze cu voi doi(nu ai precizat de cat timp sunteti impreuna), o carte(daca ii place sa citeasca atunci o carte e un cadou superb)... ceva sa fii sigur ca'i place...nu ne'ai spus nici varsta ei... o jucarie de plus mi se pare nefolositor... o sa stea peste cativa ani pe dulap si nici nu o sa'si mai aminteasca cine i'a dat'o... oricum sa nu fie ceva ce se consuma si se arunca la gunoi...

| Bixelle a răspuns:

Un urs maree, o suzeta laughing si ciucalata love struck ...succes! pup :*

| DeMentaa a răspuns:

Exista cani care scrie pe ele Esti cea mai buna prietena a mea sau alte chestibatting eyelashes

| foxeye a răspuns:

Gandeste`te ce ii placei ei mult sau eventual ce isi doreste. sau mergi cu ea prin magazine si vezi la ce ii "sclipesc" ochisorii mai tare

| ShaKuri a răspuns:

Un porc de guineea. e cu sub inteles..."porc dragut"

| Lola_5953 a răspuns:

Ce zici de o cutie toffie de ciocolata, si ceva de ples... un ursulet, o broscuta, un iepuras...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trandafiri rosii, bomboane de ciocolata si un inelusbatting eyelashes