| Mice a întrebat:

Salut,TPU. In citeva zile e ziua de nastere a prietenei mele, sincer deja nu mai stiu ce cadou sa-i ofer, ne cunostem de multi ani si i-am oferit cred ca toate cadourile posibile, va rog ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| tzatza a răspuns:

Probabi ca daca esti langa ea si o faci fericita si ii arati cu adevarat ca o iubesti si ti la ea e cel mai frumos cadou pe care il poate primi din partea ta. Niciun cadou nu poate fi mai frumos decat dragostea si iubirea ta pentru ea. La multi ani totusi!

| Fatadincarton a răspuns:

In primul rand o s-o impresionezi cu un buchet mare de trandafiri sau florile ei preferate si fa-i o programare la masaj sau manichiura/pedichiura...sau mergi la shopping cu ea.